_DSC0074

Sierpień w Muzeum Miasta Gdyni

Czas czytania: 2 minuty

Sierpień w Muzeum Miasta Gdyni

Pomarańczowe chwile przed nami! Pomarańcz staje się naszą barwą na sierpień! Dlaczego pomarańczowy? Bo to kolor, który emanuje energią, ciepłem i optymizmem, to kolor naszej nowej wystawy „Jakub Szczęsny. Polskie Projekty Polscy Projektanci”. Ta jedna z najbardziej wyrazistych barw kojarzy się z ogniem, słońcem, bezpieczeństwem i niezwykłą energią. To kolor najlepszy dla osób, które są pogodne, uważne, cenią sobie relację z bliskimi, są żądne wiedzy i ciekawe świata – zupełnie jak osoby odwiedzające nasze muzeum!

Dla naszych gościn i gości w tym miesiącu we partnerstwie z Portem Gdynia zaplanowaliśmy rzecz zupełnie wyjątkową: plener malarski w gdyńskim porcie! W sierpniu, zapraszamy też na zwiedzanie wystaw z przewodniczkami i przewodnikami.

Muzeum Miasta Gdyni ma już 40 lat! W #rokzbiorów świętujemy zapraszając Was do naszych magazynów. W sierpniu zaprezentujemy Wam ogromny zbiór fotografii, a przewodnikiem po zbiorze będzie Dariusz Małszycki! Podkręćcie swoje sierpniowe dni pomarańczową mocą! Jej zapasy znajdziecie u nas w Muzeum przy ul. Zawiszy Czarnego 1!

Sierpień 2023