Ułatwienia dostępu
PL EN

kontakt

Muzeum Miasta Gdyni
ul. Zawiszy Czarnego 1A
81-374 Gdynia

NIP: 586 – 010 – 19 – 73

informacja\sklep
58 \ 662 09 55

sekretariat

dyrekcja

kierownik biura dyrekcji

Anna Kondracka

sekretariat@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 10

dyrektor

Karin Moder

zastępca dyrektora

Marzena Markowska

m.markowska@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 42

dział księgowości

kadry

główna księgowa

Ewa Skelnik

finanse@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 52

Teresa Gosz

t.gosz@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 60

Anna Zelmańska

kadry@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 53

dział komunikacji i promocji

promocja@muzeumgdynia.pl

Michał Miegoń

m.miegon@muzeumgdynia.pl
tel. 795 573 231

Justyna Gorgoń

j.gorgon@muzeumgdynia.pl

dział głównego inwentaryzatora

dział wydawnictw

ośrodek badań nad Gdynią

główny inwentaryzator

Marzena Markowska

inwentaryzator@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 42

kierownik działu

dr Ewa Siwek

e.siwek@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 20

kierownik działu

dr Marcin Szerle

m.szerle@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 44

dział historyczny

historia@muzeumgdynia.pl

kierownik działu

Dariusz Małszycki

d.malszycki@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 28

Dawid Gajos

d.gajos@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 26

Barbara Mikołajczuk

b.mikolajczuk@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 43

Joanna Mróz

j.mroz@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 26

specjalistka ds. digitalizacji

Katarzyna Piotrowska

k.piotrowska@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 30

dział sztuki

sztuka@muzeumgdynia.pl

kierownik działu

dr Anna Śliwa

a.sliwa@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 41

Weronika Szerle

w.szerle@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 41

Gabriela Zbirohowska-Kościa

g.zbirohowska-koscia@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 41

Katarzyna Gec

k.gec@muzeumgdynia.pl
58 662 09 41

ośrodek edukacji

edukacja@muzeumgdynia.pl

kierownik ośrodka edukacji

Tomasz Sosnowski

t.sosnowski@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 37

Małgorzata Bujak

m.bujak@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 35\36

Patrycja Wójcik

p.wojcik@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 35\36

Olga Lewandowska

o.lewandowska@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 35\36

dział administracyjno-organizacyjny

administracja@muzeumgdynia.pl

kierownik działu

Rafał Frankowski

r.frankowski@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 45

sklep internetowy

Małgorzata Barszcz

m.barszcz@muzeumgdynia.pl 58 \ 622 09 29

Bożena Szlachcikowska

informacja@muzeumgdynia.pl
58 \ 622 09 55

Robert Szymanowski

r.szymanowski@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 31

Aneta Częstochowska

informacja@muzeumgdynia.pl
58 \ 622 09 55

Joanna Lenkiewicz

informacja@muzeumgdynia.pl

Kacper Wiśniewski

k.wisniewski@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 47

Ewa Sorn

informacja@muzeumgdynia.pl
58 \ 622 09 55

Małgorzata Puchalska

m.puchalska@muzeumgdynia.pl

biblioteka

dostępność

zamówienia publiczne

starszy kustosz

Anna Spychalska

biblioteka@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 39

Mateusz Kozielecki

m.kozielecki@muzeumgdynia.pl

dział projektów

Marta Borowska-Tryczak

m.borowska@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 30

koordynatorka ds. dostępności

Małgorzata Bujak

m.bujak@muzeumgdynia.pl
883 329 844

zamowienia_pub@muzeumgdynia.pl

udostępnianie wizerunków

kontakt

Wizerunki obiektów udostępnia się na podstawie wniosku (do pobrania poniżej), który należy złożyć w sekretariacie Muzeum Miasta Gdyni lub przesłać pocztą na adres Muzeum.

Muzeum Miasta Gdyni nie udostępnia wizerunków obiektów, do których nie przysługują mu prawa autorskie umożliwiające
swobodne dysponowanie wizerunkiem chronionego dzieła sztuki.

główny inwentaryzator

Marzena Markowska

inwentaryzator@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 42

dział historyczny

Dariusz Małszycki

d.malszycki@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 28