Kontakt

Muzeum Miasta Gdyni
ul. Zawiszy Czarnego 1A
81-374 Gdynia

NIP: 586 – 010 – 19 – 73

informacja\sklep
58 \ 662 09 55

sekretariat

Małgorzata Barszcz

sekretariat@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 10

dyrekcja

dyrektor

Karin Moder

zastępca dyrektora

Marzena Markowska

m.markowska@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 42

dział księgowości

główna księgowa

Ewa Skelnik

finanse@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 52

Teresa Gosz

t.gosz@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 60

kadry

Anna Zelmańska

kadry@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 53

dział komunikacji i promocji

promocja@muzeumgdynia.pl

Michał Miegoń

m.miegon@muzeumgdynia.pl
tel. 795 573 231

Dorota Lewandowska

d.lewandowska@muzeumgdynia.pl
600 048 161

Justyna Gorgoń

j.gorgon@muzeumgdynia.pl

dział głównego inwentaryzatora

główny inwentaryzator

Marzena Markowska

inwentaryzator@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 42

dział wydawnictw

kierownik działu

dr Ewa Siwek

e.siwek@muzeumgdynia.pl

ośrodek badań nad Gdynią

kierownik działu

dr Marcin Szerle

m.szerle@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 44

dział historyczny

historia@muzeumgdynia.pl

kierownik działu

Dariusz Małszycki

d.malszycki@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 28

Dawid Gajos

d.gajos@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 26

Joanna Mróz

j.mroz@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 26

dział sztuki

sztuka@muzeumgdynia.pl

kierownik działu

dr Anna Śliwa

a.sliwa@muzeumgdynia.pl
734 142 487
58 \ 662 09 41

Weronika Szerle

w.szerle@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 41

Katarzyna Gec-Leśniak

k.gec-lesniak@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 41

ośrodek edukacji

edukacja@muzeumgdynia.pl

Małgorzata Bujak

m.bujak@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 35\36

Patrycja Wójcik

p.wojcik@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 35\36

Olga Lewandowska

o.lewandowska@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 35\36

Dorota Dombrowska-Wyżga

d.dombrowska@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 35\36

dział administracyjno-organizacyjny

administracja@muzeumgdynia.pl

kierownik działu

Rafał Frankowski

r.frankowski@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 45

Robert Szymanowski

r.szymanowski@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 31

Kacper Wiśniewski

k.wisniewski@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 31

sklep internetowy

Małgorzata Barszcz

m.barszcz@muzeumgdynia.pl

Aneta Częstochowska

informacja@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 55

Ewa Sorn

informacja@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 55

Bożena Szlachcikowska

informacja@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 55

Joanna Lenkiewicz

informacja@muzeumgdynia.pl

Małgorzata Puchalska

m.puchalska@muzeumgdynia.pl

biblioteka

Mateusz Kozielecki

biblioteka@muzeumgdynia.pl
794 605 538

Gdynia w sieci

Gabriela Zbirohowska-Kościa

g.zbirohowska-koscia@muzeumgdynia.pl
58 \ 6620930

Aleksandra Sobczyk

a.sobczyk@muzeumgdynia.pl

dostępność

koordynatorka ds. dostępności

Małgorzata Bujak

m.bujak@muzeumgdynia.pl
883 329 844

dział projektów

Agnieszka Drączkowska-Gradzik

a.draczkowska@muzeumgdynia.pl

Marta Borowska-Tryczak


zamówienia publiczne

zamowienia_pub@muzeumgdynia.pl

udostępnianie wizerunków

Wizerunki obiektów udostępnia się na podstawie wniosku (do pobrania poniżej), który należy złożyć w sekretariacie Muzeum Miasta Gdyni lub przesłać pocztą na adres Muzeum.

Muzeum Miasta Gdyni nie udostępnia wizerunków obiektów, do których nie przysługują mu prawa autorskie umożliwiające swobodne dysponowanie wizerunkiem chronionego dzieła sztuki.

kontakt

główny inwentaryzator

Marzena Markowska

inwentaryzator@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 42

dział historyczny

Dariusz Małszycki

d.malszycki@muzeumgdynia.pl
58 \ 662 09 28