MMG_HM_II_389_2

Nabór prac do wystawy Muzeum Miasta Gdyni w Galerii Klif

Czas czytania: 4 minuty

Nabór prac do wystawy Muzeum Miasta Gdyni w Galerii Klif

Wkrótce Muzeum Miasta Gdyni otworzy nową wystawę „LUDZIE \ MIASTO \ PORT” w Galerii Klif. Zanim jednak to nastąpi macie szansę współtworzyć ją z nami!

Gdynianki, gdynianie! Pokażcie jak odbieracie miasto i port waszymi zmysłami. Podzielcie się z nami waszymi fotografiami, nagraniami lub filmami, które tworzycie. Dzięki Wam nasza wystawa wzbogaci się o autorskie spojrzenie na miasto i jego dzielnice. W celu poszukiwania inspiracji, zachęcamy do odwiedzin naszej wystawy  „MORZE \ MIASTO \ PORT” w Muzeum Miasta Gdyni!

Zainspiruj się! Dołącz do naszej akcji. Prześlij swoje fotografie, filmy czy dźwięki. Najlepsze prace zostaną zaprezentowane w przestrzeni wystawienniczej Galerii Klif już w czerwcu.

Swoje prace możecie przesyłać na adres: zgloszeniedowystawy@muzeumgdynia.pl do 8 maja 2022, w tytule wiadomości prosimy o wpisanie Zgłoszenie „LUDZIE \ MIASTO \ PORT”.

FOTOGRAFIA

Uchwyć miasto na fotografii, pokaż nam port gdyński widziany Twoimi oczami. Porównaj zrobione przez Ciebie zdjęcie z fotografią archiwalną dostępną w archiwum cyfrowym www.gdyniawsieci.pl. Pokaż nam jak zmieniło się miasto, jak wybrane przez Ciebie miejsce wygląda dziś, a jak kiedyś zostało uwiecznione na fotografii.

Możesz wysłać max. 3 zdjęcia, w pliku jpg lub tiff, w rozdzielczości 300 dpi, w formacie możliwym do wydruku (A5 lub A3), na adres mailowy: zgloszeniedowystawy@muzeumgdynia.pl.

Najlepsze fotografie zostaną zaprezentowane na wystawie „LUDZIE \ MIASTO \ PORT” w Galerii Klif.

Na twoje zgłoszenie czekamy do 8 maja 2022! W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska, tytułu pracy, nazwy dzielnicy i ulicy, gdzie zostało zrobione zdjęcie oraz krótkiego opisu tego, co przedstawia fotografia. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: Zgłoszenie „LUDZIE \ MIASTO \ PORT”.

AUDIO

Nagrywasz odgłosy otaczającej Cię rzeczywistości? Podziel się z nami dźwiękami, które słyszysz w drodze do pracy, czy podczas odpoczynku w mieście. Twoje nagrania posłużą za ścieżkę dźwiękową wystawy w Galerii Klif! Nagranie audio w pliku mp3, o długości do 3 minut, prześlij na adres mailowy zgloszeniedowystawy@muzeumgdynia.pl do 8 maja 2022. W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska, tytułu pracy, czasu trwania nagrania, miejsca lub miejsc, w których nagrywano dźwięki wraz z datą oraz krótkiego opisu prezentowanego nagrania. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie Zgłoszenie „LUDZIE \ MIASTO \ PORT”.

FILM

Filmujesz życie miasta za pomocą telefonu lub aparatu? Podziel się swoją wizją miasta z morza i marzeń oraz portowych rewirów! Nagraj film lub stwórz filmowy kolaż który oddaje to, jak postrzegasz miasto i port. Nagranie video w pliku, mp4 (preferowana rozdzielczość HD) o długości do 3 minut, prześlij na adres mailowy zgloszeniedowystawy@muzeumgdynia.pl do 8 maja 2022. W zgłoszeniu prosimy o podanie: imienia i nazwiska, tytułu pracy, czasu trwania filmu, miejsca lub miejsc, w których  zostało nagrane video wraz z datą oraz krótkiego opisu prezentowanego filmu. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie Zgłoszenie „LUDZIE \ MIASTO \ PORT”.


Regulamin do pobrania: