16.02 \ Środa \ godz. 11:00

\ Dla seniorów
\ Poza MMG
\ Zapisy

Dawno, dawno temu, kiedy Gdynia budowała swoją historię, a zimy były dużo bielsze i nieco bardziej mroźne, śnieżnych zabaw było co niemiara. Nie było szybkich samochodów, autobusów, więc miejsc do zabaw było znacznie więcej. Każdy dzień był nową przygodą!

Przywołajmy wspomnienia podczas zimowego spaceru dla seniorów. Spotykamy się pod siedzibą Muzeum Miasta Gdyni. Aby umilić sobie ten mroźny czas, weźcie ze sobą termosy z ciepłymi napojami. To wyjątkowa okazja, spacer rozpoczyna drugi rok działalności Klubu Doborowego Towarzystwa!

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Gosi Bujak mailowo na adres m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na numer 58 662 09 35.