23.10 \ Sobota \ godz. 15:30

Wielkie odliczanie! Ściana zaczarowana. Ilustracje Bożeny Truchanowskiej – warsztaty

Chodzą słuchy, że otwiera się nowa wystawa! Wieczorem 23 października dorośli, w eleganckich ubraniach, będą z bliska przyglądać ilustracjom, które pojawią się w Muzeum. To wszystko? Oczywiście, że nie. Dla najmłodszych przygotowaliśmy coś specjalnego – pełną zabaw strefę edukacyjną. Tylko czy im się spodoba?

Uwaga, uwaga! Poszukujemy ekspertów, czyli dziesięcioro otwartych, energicznych dzieci, które przetestują naszą wystawę i nie będą bały się powiedzieć co o niej myślą. Spotkamy się przed wieczornym otwarciem wystawy i sprawdzimy czy wszystko działa jak należy. Czy każda śrubka jest dokręcona? Czy naprawdę jest tak zabawnie jak zapewniają kuratorzy? Gdy już dobrze poznamy przestrzeń, wraz z Patrycją Wójcik i Olgą Lewandowską z Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, przygotujemy się do wernisażu. Czeka nas mnóstwo atrakcji – tworzenie specjalnych przebrań, warsztaty aktorskie, no i oczywiście – wielkie odliczanie!

Pytania można kierować do koordynatorki Olgi Lewandowskiej, mailowo: o.lewandowska@muzeumgdynia.pl