22.09 \ Czwartek \ godz. 17:00

Spotkanie autorskie z oprowadzaniem kuratorskim po wystawie LUDZIE \ MIASTO \ PORT

\ Dla wszystkich
\ Poza MMG
\ Wejście bezpłatne

Zapraszamy na kolejne spotkanie autorskie w przestrzeni wystawy LUDZIE \ MIASTO \ PORT w Galerii Klif. Tym razem będziemy gościć dokumentalistę i miłośnika fotografii ulicznej – Krzysztofa Winciorka. Bada on zjawiska psychologiczne i socjologiczne i przekłada je na tor wizualny w ramach działań konceptualnych. Ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku i zdobył tytuł magistra sztuki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na kierunku Fotografia. Organizuje cyklicznie konkursy do wystaw zbiorowych fotografii ulicznej Gdyni – Gdynia Fotogeniczna. Jak widzi miasto, czy chętniej wybiera fotografię czy film w dokumentowaniu rzeczywistości, która perspektywa jest ciekawsza – ta z ziemi czy z powietrza ? Zapraszamy na spotkanie wraz z oprowadzaniem po wystawie, które poprowadzi kuratorka – Katarzyna Gec.