klif_luminaris_wystawa (2)

LUDZIE \ MIASTO \ PORT – wydłużamy czas trwania wystawy!

Czas czytania: 1 minut

LUDZIE \ MIASTO \ PORT – wydłużamy czas trwania wystawy!

mgr, historyczka sztuki, która w Muzeum Miasta Gdyni pisze artykuły, opracowuje zbiory, przygotowuje wystawy, a także koordynuje projekty związane z historią miasta, szeroko pojętym dizajnem i sztuką. Z pochodzenia Tyszanka, obecnie szczęśliwa mieszkanka Gdyni, dumna posiadaczka kota bengalskiego Aslana.

Z radością informujemy, że wystawa LUDZIE \ MIASTO \ PORT została przedłużona do stycznia 2023! Ze względu na bardzo pozytywny odbiór ekspozycji, wydarzeń, które dzieją się wokół niej i oczywiście tak wielu rozmaitych, pięknych prac malarskich, fotograficznych, filmowych czy dźwiękowych, Muzeum w porozumieniu z Galerią Klif zadecydowali o wydłużeniu wystawy do przyszłego roku. W związku z tym zachęcamy serdecznie do uczestniczenia w naszych ostatnich wydarzeniach dziejących się w kolejnych miesiącach:

  • 03.11.2022 (czw.) 17:00 Spotkanie fotograficzne z Michałem Górnisiewiczem
  • 22.12.2022 (czw.) 17:00 Spotkanie kuratorskie z Katarzyną Gec
  • 19.01.2023 (czw.) 17:00 Finisaż wystawy LUDZIE \ MIASTO \ PORT

LUDZIE \ MIASTO \ PORT to wystawa w Galerii Klif, która powstała we współpracy z mieszkańcami. Cieszymy się, że Gdynia fascynuje i inspiruje tak wiele osób, które dzięki swojemu talentowi tworzą prace poświęcone portowej, morskiej i miejskiej tematyce.

Do zobaczenia na wystawie!