MMG_HM_II_2538_40 konkurs

Wyniki konkursu fotograficznego „Do lasu!”

Czas czytania: 2 minuty

Wyniki konkursu fotograficznego „Do lasu!”

Konkurs “Do lasu!” trwał od 21.03.2022 do 21.06.2022 roku. Spośród wielu fotografii wykonanych na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego przesłanych do Muzeum Miasta Gdyni Jury wybrało zwycięzców. Nagrodzonych zostało 15 osób, których zdjęcia będą prezentowane podczas ekspozycji czasowej na wystawie stałej „Gdynia – dzieło otwarte” poświęconej gdyńskim lasom. Otwarcie ekspozycji nastąpi już 7 sierpnia!

Jury Konkursowe postanowiło przyznać następujące nagrody:

1. miejsce – Wanda Narożna

2. miejsce – Patrycja Kida

3. miejsce – Katarzyna Białogrodzka

4. miejsce – Oliwia Bil

5. miejsce – Dawid Kowalik

6. miejsce – Anna Sługocka

7. miejsce – Justyna Jaroszewicz

8. miejsce – Karolina Szczembara

9. miejsce – Patrycja Grochowska-Mejer

10. miejsce – Piotr Węgorek

11. miejsce – Ewa Maruch

12. miejsce – Monika Kałużna

13. miejsce – Wiktoria Sobecka

14. miejsce – Patrycja Sułek

15. miejsce – Danuta Kobylarz

Osoby, które zajęły miejsca od 1 do 10 po odbiór nagród będą mogły zgłaszać się do sklepu Muzeum Miasta Gdyni (ul. Zawiszy Czarnego 1A Gdynia) od 9 do 23 sierpnia 2022 roku włącznie w godzinach pracy Muzeum. Nieodebrane po tym terminie nagrody rzeczowe przechodzą na rzecz Organizatora. Wszystkie osoby z miejsc od 1 do 15 otrzymują nagrodę specjalną w postaci prezentacji przesłanych przez nie fotografii na ekspozycji czasowej na wystawie stałej „Gdynia – dzieło otwarte” poświęconej gdyńskim lasom.

Zdjęcia konkursowe będą dostępna na wystawie “Gdynia – dzieło otwarte” od 07.08.2022. Zapraszamy do Muzeum Miasta Gdyni!

Serdecznie gratulujemy!