Pracownicy Muzeum Miasta Gdyni z Nagrodami Muzealnika!

Czas czytania: 1 minut

Pracownicy Muzeum Miasta Gdyni z Nagrodami Muzealnika!

Działają na wielu polach. Tworzą wystawy, koordynują projekty, edukują i rzetelnie wykonują swoje codzienne obowiązki w Gdyni. To Muzealnicy!

Dziś w Muzeum Miasta Gdyni Prezydent Gdyni Wojciech Szczurek podziękował wszystkim pracownikom gdyńskich muzeów, a najbardziej zasłużonym wręczył nagrody.

Aż cztery osoby z naszego muzeum zostały nagrodzone za szczególne zaangażowanie w ubiegłym roku:

• Teresa Gosz za ponad dwudziestoletnią sumienną i profesjonalną pracę w dziale księgowym Muzeum Miasta Gdyni; za kreatywność i chęć do zgłębiania wiedzy
  • Dawid Gajos za współtworzenie i koordynację wydarzeń związanych z obchodami roku inżyniera Tadeusza Wendy, za inicjatywę i konsekwentne realizowanie programu upowszechniające go wiedzę na temat budowniczego gdyńskiego portu.
  • Gosia Bujak i Tomasz Sosnowski za opracowanie scenariusza i organizację wystawy „Ściana zaczarowana. Ilustracje Bożeny Truchanowskiej”; za pełną pasji i oddania pracę przy tworzeniu programu edukacyjnego towarzyszącego ekspozycji.

Z dumą gratulujemy!