PL EN

normalny: . . 10 zł
rodzinny: . . . 20 zł

aeggeagaee

Do 3 razy sztuka. Zwiedzaj trzykrotnie w cenie 1 biletu.

Slow to uważność. To głęboki oddech, zatrzymanie w czasie. W naszym Muzeum celebrujmy powolne, spokojne zwiedzanie wystaw, uważne oglądanie świata. Jesteśmy miejscem, gdzie można ustabilizować życiowe tempo, zwolnić, przyjrzeć się sztuce oraz dziejom naszego miasta i regionu.
Aby zachęcić Was do spokojnego odbierania sztuki, każdy zakupiony bilet do naszego muzeum pozwala odwiedzić nasze wystawy trzykrotnie. Kiedy chcecie, jak chcecie, z kim chcecie.
Szczególnie zachęcamy do skupienia uwagi na wszystkich detalach, jakie możecie odnaleźć w pracach artystów prezentowanych na wystawie MORZE / MIASTO / PORT, którą przygotowaliśmy w partnerstwie z Portem Gdynia.

Wystawa została dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego