PL EN

rodzinny: . . . 20 zł

MMG-HM-II-3009-60

Zmiana godzin otwarcia świetlicy w Muzeum Miasta Gdyni

Informujemy, iż nasza muzealna świetlica od 13.04.2022 będzie funkcjonować w godzinach 11:00 – 16:00.

Świetlica to przestrzeń otwarta dla wszystkich tych, którzy poszukują chwili wytchnienia, refleksji i spokoju, dla naszych przyjaciółek i przyjaciół z Ukrainy.

W geście solidarności z dotkniętym rosyjską napaścią zbrojną narodem ukraińskim, zapraszamy wszystkie obywatelki i wszystkich obywateli Ukrainy do bezpłatnego zwiedzania Muzeum Miasta Gdyni.

Tu w Gdyni, w naszym muzeum, jesteście bardziej niż mile widziani.

Dla rodziców z dziećmi przygotowaliśmy przyjazną przestrzeń, w której można ciekawie i twórczo spędzić czas. Dzień najmłodszym upływa na warsztatach plastycznych. Wspólnie tworzymy, bawimy się i gramy w gry. W tym czasie opiekunowie dzieci mogą skorzystać z muzealnego wifi, komputera z ukraińską klawiaturą, drukarki czy skanera.

Na miejscu jest również osoba komunikująca się w języku ukraińskim.

Zachęcamy do skorzystania z naszej przestrzeni w Gdyni. Tu – w Muzeum Miasta Gdyni czekają na Was trzy wystawy – dla zwiedzających Ukrainek i Ukraińców wstęp jest bezpłatny.