MMG_HM_II_3842

Do lasu! Konkurs fotograficzny

Czas czytania: 2 minuty

Do lasu! Konkurs fotograficzny

Lubisz fotografować? Uwielbiasz leśne spacery? Weź udział w konkursie fotograficznym Muzeum Miasta Gdyni Do lasu! Od 21.03.2022 do 21.06.2022 prześlij nam autorskie zdjęcie wykonane na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, które ukazuje bogactwo jego przyrody, przedstawia wasz ulubiony leśny zakątek lub pokazuje, jak spędzacie czas wolny w gdyńskich trójmiejskich lasach.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy piętnaście fotografii, których twórców nagrodzimy muzealnymi gadżetami oraz publikacjami. Dla autorów wszystkich wyróżnionych prac przewidzieliśmy także wyjątkową nagrodę specjalną. Będzie to prezentacja zwycięskich zdjęć na wystawie stałej „Gdynia – dzieło otwarte”!

Konkurs Do Lasu! jest częścią projektu Dzikie muzeum, który ma na celu poznanie i upowszechnienie wiedzy o przejawach kultury oraz walorów naturalnych, które od pokoleń kształtowały mieszkańców Gdyni i regionu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać w terminie od 21.03.2022 do 21.06.2022 na adres mailowy: zgloszeniedokonkursu@muzeumgdynia.pl Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu, który dostępny jest na stronie internetowej Muzeum Miasta Gdyni www.muzeumgdynia.pl.

Regulamin do pobrania: