Ułatwienia dostępu
PL EN

ul. Zawiszy Czarnego 1
81-374 Gdynia  
+48 58 662 09 55

wt. – czw . . . 10–18
pt . . . . . . . . . 12–20
sob., ndz . . .  10–17

ulgowy:  . . . . 5 zł
normalny: . . 10 zł
rodzinny: . . . 20 zł

logobmt

12 BALTIC MINI TEXTILE GDYNIA 2022. Protokół z I posiedzenia Jury

Jury w składzie: Przewodniczący Jury: Włodzimierz Cygan wraz z członkiniami Jury: Katarzyną Józefowicz, Martą Kowalewską, Anną Śliwą, Agatą Zielińską-Głowacką, w dniu 29.03.2022 wybrało następujące prace, które znajdą się na wystawie BALTIC MINI TEXTILE GDYNIA 2022. Oto finałowa 50-tka prac:

Brigitte Amarger (Francja), Eden 21

Dorota Banaszek (Polska), Kompozycja 2

Helga Borisch (Niemcy), In the Fire

Jenifer Ann Burgess (Australia), Great Southern Ocean

Paulina Buźniak (Polska), Skraj

Virginija Degeniene (Litwa), Water pyramid

Emilia Domańska (Polska), Obława

Gertraud Enzinger (Austria), Last summer’s flow

Wu Yun Feng (Taiwan), Potato

Magdalena Grenda (Polska), Muszla

Dace Grīnberga (Łotwa), Patch the world

Auste Guogaite (Litwa), The Flowing Log

Sirpa Hannele Heinonen (Finlandia), Autumn harvest (2020)

Francisca Henneman (Holandia), Sessilia Alba Rubrum

Chikako Imaizumi (Japonia), Towards the Moonlight

Joanna Kamirska-Niezgoda (Polska), Bez tytułu (2)

Zydrune Kriukaite Juciuviene (Litwa), Dendromeasure

Elżbieta Kędzia (Polska), Natura / natura? 2

Magdalena Kleszyńska (Polska), UNTITLED (BRUSH No. 4)

Agnieszka Kopeć (Polska), Radość ŻYCIA – Bon VIVANT!

Ieva Krūmiņa (Łotwa), Hidden in the grass

Rolands Krutovs (Łotwa), Levitation

Janusz Kucharski (Polska), Fenotyp własny – Fenotyp Natury

Karolina Kurpiewska (Polska), Pocztówka z rzeźni

Piotr Łazowski (Polska), Destrukcja

Paulo Jacobo Alonso León (Meksyk), Isomorphic V 

Cinzia Li Volsi (Włochy), Origin of the visible/invisible species

Marija Mažeikaitė (Litwa), Look at me

Barbara Nightingale (Kanada), Rib Vessel

Baiba Osite (Łotwa), Baltic Sea

Piotr Pandyra (Polska), Dzień i noc

Aleksandra Parol (Polska), DeepBlue

Jurate Petruskeviciene (Litwa), Algae

Agata Read (Polska),  Jeziorzysko

Helene de Ridder (Belgia), Refined plant world I

Jolanta Rudzka Habisiak (Polska), Z cyklu Cubes Secret garden

Bente Knudsen Sanden (Norwegia), Brown, a touch of Blue, Green in Progress

Kenji Sato (Japonia), Cosmos

Anja Schreurs (Niemcy), Geode

Magdalena Soboń (Polska), Osobisty zaklinacz deszczu

Daria Sołtan-Krzyżyńska (Polska), Rozkwitająca

Noriko Tomita (Japonia), Seed

Dominika Walczak (Polska), Un_Natural

Izabela Walczak (Polska), Spiritus Movens…

Rachael Wellisch (Australia), Recuperated Material Monuments #5

Anna Więckowska-Kowalska (Polska), Po południu

Justyna Więsek (Polska), Kawałek natury

Izabela Wyrwa (Polska), Warstwy Ziemii

Olga Ząbroń (Polska), bez tytułu II

Henryka Zaremba (Dania), Re’vival