ferie

Ferie w Muzeum

Czas czytania: 2 minuty

Ferie w Muzeum

I TYDZIEŃ
„Ściana zaczarowana. Ilustracje Bożeny Truchanowskiej”

Za oknami zimowe krajobrazy, mróz co szczypie w uszy… Brrr… można nieźle zmarznąć! W Muzeum Miasta Gdyni przed zimnem skryły się przeróżne stwory i zwierzęta.  Wszystko za sprawą wystawy „Ściana zaczarowana. Ilustracje Bożeny Truchanowskiej”, która jest tematem pierwszego tygodnia ferii w Muzeum.

Uzupełniajcie termosy! Wkładajcie szaliki! A później biegnijcie do nas na warsztaty, podczas których będziemy malować, wycinać, projektować, a nawet… spać!

II TYDZIEŃ
„MORZE \ MIASTO \ PORT”

Słyszycie? To szum morza! Podążając w jego kierunku, w drugim tygodniu ferii zimowych, dotrzecie na wyjątkowe warsztaty do Muzeum Miasta Gdyni. Pod banderą najnowszej wystawy „MORZE \ MIASTO \ PORT” na naszym feryjnym okręcie czekają na Was wyzwania – malowanie, modelowanie, sklejanie. A to jeszcze nie wszystko. Przybywajcie!Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunami.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów można kierować do Ośrodka Edukacji mailowo na adres: edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

Wszystkie szczegóły dotyczące warsztatów znajdziecie w zakładce Wydarzenia