kwadrat02a2 (1)

TAK BRZMI MIASTO w Trójmieście! Warsztaty muzyczne poświęcone branży muzycznej.

Czas czytania: 4 minuty

TAK BRZMI MIASTO w Trójmieście! Warsztaty muzyczne poświęcone branży muzycznej.

Pracownik Działu Promocji, laureat nagrody artystycznej "Galion Gdyński" w roku 2019 oraz Muzealnik Roku w roku 2020.
Muzeum Miasta Gdyni zaprasza na wyjątkowe warsztaty: Inkubator Tak Brzmi Miasto: ZNAJDŹ SIĘ!
“Tak Brzmi Miasto” to pierwszy i największy program profesjonalizacji artystów muzycznych i menedżerów w Polsce. Tegoroczna edycja startuje już za miesiąc. Pół roku spotkań, warsztatów i konsultacji indywidualnych kształtujących młodą społeczność muzyczną.
Dołącz do grona warsztatowiczów – zapisy trwają do 17 marca pod linkiem : www.takbrzmimiasto.pl/inkubator
Inkubator jest szansą, żeby otrzymać na ścieżce do kariery muzycznej pełne wsparcie i narzędzia.
TAK BRZMI MIASTO: INKUBATOR
ZNAJDŹ SIĘ
w nowej branży muzycznej
Pierwszy i największy program profesjonalizacji artystów muzycznych i menedżerów w Polsce startuje za miesiąc. Pół roku spotkań, warsztatów i konsultacji indywidualnych kształtujących młodą społeczność muzyczną. 
Kraków, Wrocław, Gdańsk i Gdynia oraz Lublin połączyły siły, stając się miastami rozwoju swoich muzyków. TBM Inkubator to w 2021 r. wirtualna przygoda, do której można dołączyć do 17 marca. 
ZNAJDŹ SIĘ
Trzecia odsłona programu Tak Brzmi Miasto: Inkubator stawia na muzyka . Nie mydlimy oczu prostym przepisem na sukces. To ciężka praca dla osób, które chcą być z zawodu artystami. Inkubator jest szansą, żeby otrzymać na tej ścieżce wsparcie i narzędzia.
Nowością w Inkubatorze w 2021 r. jest udział skrzydłowych: specjalistów od coachingu artystów i wsparcia przemysłu kultury. Magda Chołyst, Agata Etmanowicz, Michał Faron i Adam Lewartowski pomogą samozarządzającym muzykom określić swoje cele i wybrać odpowiednią ścieżkę pracy .
ZNAJDŹ SIĘ W BRANŻY
Kuratorzy będą ekspercko-branżowym wsparciem uczestników. Podczas swoich wykładów, a później spotkań indywidualnych pokierują ścieżką muzyków, wzbogacając ich o wiedzę z zakresu produkcji, bookingu, eksportu, networkingu, organizacji zespołu i wielu innych. Leszek Biolik, Daga Gregorowicz, Paweł Hordejuk i Bartek Stawiarz – uzupełniający się dream team branży muzycznej, opiekunowie miast.
Nadchodząca odsłona Inkubatora to także eksperckie warsztaty , które pozwolą poszerzyć konkretną wiedzę o samozarządzaniu – o tym, jak być świadomym menedżerem siebie lub swojego zespołu. W programie m.in. komunikacja, budowanie publiczności, muzyczny multitasking i digital.
ZNAJDŹ SIĘ W NOWEJ BRANŻY MUZYCZNEJ
Społeczność Tak Brzmi Miasto może być nową siłą w branży muzycznej . W obliczu tempa, w jakim zmienia się ten przemysł, natłoku narzędzi, digitalizacji i, oczywiście, pandemii, stara szkoła kariery muzycznej przestaje działać. Odkrywamy nowe możliwości, ale – co najważniejsze – robimy to wspólnie. Spotkania społecznościowe pozwalają na swobodną wymianę myśli i doświadczeń, ale też konkretną analizę kondycji branży muzycznej w bliskim otoczeniu czy w Polsce w ogóle. Chcemy wspólnie wypracować nowe metody wzajemnego wsparcia w branży, tworzenia partnerstw i narzędzi dla miast: Krakowa, Wrocławia, Gdańska i Gdyni oraz Lublina .
Do 17 marca można zgłosić chęć udziału przez www.takbrzmimiasto.pl/inkubator
Organizatorami programu są: CK Dworek Białoprądnicki oraz Fundacja Krakowska Scena Muzyczna – reprezentacja Krakowa. Miasta Partnerskie to: Wrocław (Strefa Kultury Wrocław), Gdynia (Muzeum Miasta Gdyni) oraz Gdańsk (Instytut Kultury Miejskiej) i Lublin (Festiwal Wschody).