n

Świętujemy online! Spacer Niepodległościowy w formie audio. Zapraszamy!

Czas czytania: 1 minut

Świętujemy online! Spacer Niepodległościowy w formie audio. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Gdyni na wieczorny spacer online po mieście, który odbędzie się 11 listopada o godzinie 18:00 w ramach obchodów Dnia Niepodległości!

Spacer odbędzie się z wykorzystaniem waszego zmysłu słuchu za pomocą specjalnie stworzonego audioguide’a dostępnego dla wszystkich uczestniczących. Jeśli nie chcecie czekać do 18:00, możecie rozpocząć go już teraz!

W tym roku odwiedzimy ulicę 10 lutego w poszukiwaniu majestatycznych przykładów małej i dużej architektury. Co właściwie czyni miasto eleganckim i prestiżowym – sporej wielkości budynki odwołujące się stylem do ważnych historycznych epok czy detale, które próbują całą tradycję ująć w nowoczesnym wydaniu? Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym swoistym pojedynku między starym i nowym! Prowadzenie: Patrycja Wójcik i Olga Lewandowska, Ośrodek Edukacji

Link do spaceru audio: https://muzeummiastagdyni.bandcamp.com/album/spacer-niepodleg-o-ciowy-muzeum-miasta-gdyni?fbclid=IwAR02YggPIJ2yjPiYmwSinBzQ2QPcdPd3pALsjqa0hzIvQnFwS8LUZHjkcJE

UWAGA! Pierwszych 15 osób, które odnajdzie sekretne hasło w grze, otrzyma termiczny kubek! Słuchajcie uważnie! HASŁO przesyłajcie na naszą skrzynkę messenger na facebook (funkcja – wyślij wiadomość na naszej stronie facebook)

Fot. Roman Morawski, z www.gdyniawsieci.pl