PL EN

rodzinny .  . 40 zł

kafelek-full

Kwiecień w Muzeum Miasta Gdyni

W związku z decyzją Prezydenta Gdyni ws. zagrożenia koronawirusem informujemy, że Muzeum Miasta Gdyni pozostaje zamknięte do odwołania. W kwietniu nie są przewidziane oprowadzania kuratorskie oraz inne wydarzenia towarzyszące aktualnym wystawom.

Mamy nadzieję, że uda nam się jak najszybciej otworzyć planowaną wystawę „Gdynia – Tel Awiw” oraz, że już niebawem powrócimy do Państwa z bogatą ofertą historyczną oraz edukacyjną. W tym czasie w naszej instytucji prowadzone są prace inwentaryzacyjne oraz archiwizacyjne. Zapraszamy do śledzenia naszego archiwum cyfrowego www.gdyniawsieci.pl, gdzie zamieszczamy na bieżąco nowe kolekcje fotografii i obiektów oraz nasze media społecznościowe, w których publikujemy materiały przygotowane przez nasze dział historyczny, ośrodek edukacji oraz dział sztuki.