BTMG-2019-insta

Zapraszamy do udziału w warsztatach Re-Dizajn

Czas czytania: 1 minut

Zapraszamy do udziału w warsztatach Re-Dizajn

Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni zaprasza do udziału w warsztatach Re-Dizajn, przygotowanych specjalnie do wystawy czasowej Baltic Mini Textile (9 marca – 9 czerwca 2019).

Treść wystawy – miniatury tkackie tworzone przez artystów z całego świata za pomocą nowatorskich, często niezwykle czasochłonnych technik i oryginalnych materiałów – zainspirowała nas do stworzenia strefy edukacyjnej 20×20.
W jej przestrzeni proponujemy przedszkolakom oraz uczniom kreatywne zajęcia edukacyjne, w czasie których zajmiemy się artystycznym recyklingiem różnorakich materiałów, a także porozmawiamy na temat nurtów w sztuce i dizajnie przetwarzających gotowe elementy czy przedmioty w zupełnie nowe dzieła.

Warsztaty przygotowane są z myślą o grupach przedszkolnych i szkolnych.
Koszt wzięcia udziału w zajęciach wynosi 10 zł od osoby (opiekunowie nie ponoszą opłaty).
Na zajęcia obowiązują zapisy.

Grupy zainteresowane wzięciem udziału w zajęciach prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy:
58 662 09 35/36/37
edukacja@muzeumgdynia.pl