PL EN

normalny . . 15 zł
rodzinny .  . 40 zł

Wręczenia nagród z okazji tegorocznego Dnia Muzealnika

Dzisiaj 18 czerwca 2018 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród z okazji tegorocznego Dnia Muzealnika. Pracownicy gdyńskich placówek muzealnych spotkali się na żaglowcu Dar Pomorza. Najbardziej zasłużeni i wyróżniający się Muzealnicy zostali nagrodzeni przez Prezydenta Wojciecha Szczurka coroczną Nagrodą Prezydenta Miasta Gdyni. Wśród laureatów są pracownicy Muzeum Miasta Gdyni:

• Barbara Mikołajczuk za wieloletnią, pełną oddania i pasji pracę w Dziale Historycznym Muzeum Miasta Gdyni
  • Tomasz Sosnowski za opracowanie koncepcji i organizację wielu wydarzeń kulturalnych oraz edukacyjnych, w tym szczególnie za zaangażowanie w realizację Festiwalu Edukacji i gdyńskiej edycji Ogólnopolskiej Giełdy Projektów w 2017 roku.