ZNAMY SIĘ!
Znamy się, i to jak!
Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka Edukacji. W każdy piątek o godz. 17:00 odwiedzimy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut postaramy się zaprezentować Państwu to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami będą to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.
Tym razem Tomasz Sosnowski przedstawi nam wybrane fragmenty wystawy, które dotyczyć będą samego początku procesu twórczego Janusza Kaniewskiego. Przyjrzymy się szkicom, które prezentowane są na wystawie PPPP J. Kaniewski.
Mamy nadzieję, że ukazanie początkowych etapów w planowaniu oraz projektowaniu dzieł przez autora to dobry moment na dyskusje o tym, gdzie i kiedy rodzi się nasz pomysł.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:
• Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularze zapisów dostępne będą pod wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie.
• Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
• Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
• W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
• Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.
Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych w Muzeum Miasta Gdyni w okresie epidemii
Dzieci są super! W Muzeum Miasta Gdyni już od dawna to wiemy. Od 40 lat, każdego roku wyjątkowo obchodzimy Dzień Dziecka szykując wyjątkowe wydarzenia. Tym razem niespodziankę…
Zapraszamy na wyjątkowy spacer śladami jednego z najciekawszych fotografów dokumen-tujących historię Gdyni. Henryk Poddębski prowadził wyprawy fotograficzne na potrzeby Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego, realizował również zlecenia dla ministerstw…
W 1922 roku polski rząd podjął strategiczną decyzję, która zaważyła na dalszych losach nadmorskiej wsi. Co na to mieszkańcy? Rybacy? Przyjezdni? A gdyby tak oddać głos twór-com,…