13.11 \ Piątek \ godz. 16:00

[online] Znamy się: Czy Projektant może mieć poczucie humoru?

\ Dla wszystkich
ZNAMY SIĘ!

Znamy się, i to jak!

Zapraszamy wszystkich chętnych na unikatowe spotkania prowadzone przez pracowników Ośrodka Edukacji. W piątek 13 listopada o godz. 17:00 odwiedzimy jedną z naszych aktualnych wystaw, tym razem wirtualnie… na ZOOM’ie.

Każdy uczestnik na 30 minut przed wydarzeniem otrzyma unikatowy link do spotkania, które Olga Lewandowska poprowadzi na platformie Zoom.

Postaramy się zaprezentować Państwu to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami będą to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

ZAPISY: formularz poniżej.

 
————-
 
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
 
UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:
• Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularze zapisów dostępne będą pod wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie.
• Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
• Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
• W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
• Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.

najbliższe wydarzenia