15.06 \ Środa \ godz. 11:00

Z widokiem na port – plener malarski dla seniorów

\ Dla seniorów
\ Poza MMG
\ Wejście bezpłatne

Morza szum, ptaków śpiew, złota plaża… inspiracji do marynistycznych obrazów poszukiwać można bez końca. Tym razem, w centrum naszej uwagi będzie gdyński port. Zaopatrzeni w niezbędne materiały plastyczne spotkajmy się 15 czerwca o godzinie 11:00 pod Muzeum Miasta Gdyni, aby udać się na poszukiwania wyjątkowych pejzaży.  Wstęp teoretyczny do malarstwa w okolicach gdyńskiego portu przeprowadzi Gosia Bujak – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.

Plener jest częścią wydarzeń towarzyszących wystawie „MORZE \ MIASTO \ PORT”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o pobranie bezpłatnego biletu w Muzeum Miasta Gdyni lub online na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Seniora – Gosi Bujak – mailowo: m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.