01.10 \ Sobota \ godz.

Weekend Seniora z kulturą w Muzeum Miasta Gdyni

\ Dla seniorów
\ Wejście bezpłatne

Przed nami akcja Weekend seniora z kulturą organizowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. To kolejna nasza wspólna akcja, dzięki której gdyńscy seniorzy mogą bezpłatnie odwiedzić Muzeum Miasta Gdyni.
Chcemy również donieść, że Gdyńscy seniorzy w Muzeum Miasta Gdyni to prężnie działająca grupa, która uczestniczy w odprowadzaniach i warsztatach przy naszym Muzealnym Klubie Seniora.
Mamy wielką nadzieję, że w dniach 1 – 2 października spotkamy się, a to za sprawą naszych ciekawych wystaw.
Jeżeli poszukujecie historia Gdyni i jej mieszkańców, zapraszamy na wystawę: Gdynia – dzieło otwarte.
Zapraszamy również na najnowszą wystawę ukazująca piękno analogowej fotografii: Wymiary nowoczesności. Gdynia w obiektywie Henryka Poddębskiego.
Wystawa Morze/Miasto/Port to doskonały wybór dla osób, które pragną poczuć duch marynistycznej Gdyni.