Ułatwienia dostępu
PL EN

ul. Zawiszy Czarnego 1
81-374 Gdynia  
+48 58 662 09 55

wt. – czw . . . 10–18
pt . . . . . . . . . 12–20
sob., ndz . . .  10–17

ulgowy:  . . . . 5 zł
normalny: . . 10 zł
rodzinny: . . . 20 zł

02.02 / Środa / godz. 18:30

Warsztaty Bartka Borówki: „Jak przygotować trasę koncertową dla nieznanej kapeli a przy tym nie zbankrutować i nie wyłysieć?”- bilety zostały wyprzedane!

\ Dla dorosłych
\ Wejście biletowane

Warsztaty Bartka Borówki: „Jak przygotować trasę koncertową dla nieznanej kapeli a przy tym nie zbankrutować i nie wyłysieć?”

Muzeum Miasta Gdyni oraz agencja Borówka Music zapraszają na warsztaty dla początkujących managerów i muzyków, którzy sami chcieliby zadbać o swoją karierę.

Dzięki otwartej formule, zapewniającej zarówno wiedzę teoretyczną jak i podstawy do zdobycia praktyki na rynku muzycznym oraz licznym przykładom z życia, warsztaty „Jak przygotować trasę…” są obecnie najbardziej kompleksowym wydarzeniem tego typu w kraju. Po raz drugi w Gdyni, po raz pierwszy w Muzeum – widzimy się już 02.02.2022 r.!

Szkolenie jest nie tylko okazją do zdobycia cennej wiedzy, ale również doświadczenia z zakresu organizacji koncertów i tras koncertowych.

Podczas zajęć dostaniesz odpowiedź na pytania:

– Jak logistycznie ułożyć trasę i w jaki sposób ją poprawnie zrealizować?

– Jak wypromować swoje koncerty?

– W których miastach i miejscach warto grać, a które lepiej omijać?

– Jakim rodzajem transportu najlepiej się poruszać?

– Co zrobić, aby o waszym koncercie mówiły media?

– Jak załatać „dziury” w trasach?

– W jaki sposób szukać miejsc i klubów do grania?

Prowadzący:

Bartek „Borówka” Borowicz – pracował jako dziennikarz w wielu mediach. Publikował w „Gazecie Wyborczej”, „Polityce”, „Teraz Rocku”, był też felietonistą „Gazety Magnetofonowej”. Miał swoje programy w TVP3, Esce Rock czy Radiofonii. Rzucił wszystko, gdy zaczął zajmować się profesjonalnym organizowaniem koncertów – jednak nie wielkich festiwali a występów małych i kameralnych – dla 30, może 100 osób. Przez 15 lat jego firma Borówka Music zorganizowała ponad 4200 takich koncertów na terenie Polski i 20 innych krajów – od Mołdawii po Islandię. Wychodząc z założenia, że małe jest piękne, Bartek Borówka organizuje małe koncerty w małych miejscowościach (a nawet wioskach!) Koncerty w nietypowych miejscach: mieszkaniach, więzieniach, szpitalach czy na dachach budynków to jego domena. Podczas warsztatów „Borówka” opowie, jak przygotować trasę koncertową dla nieznanej kapeli a przy tym nie zbankrutować ani nie wyłysieć.

Link: https://www.facebook.com/borowkamusic/

 

Bilety:

50 zł – do 6. grudnia

70 zł – do końca stycznia

80 zł – od 1. do 2. lutego

 

Link do biletów:

https://www.biletomat.pl/wydarzenie/jak-przygotowac-trase-koncertowa-gdynia-10788/

najbliższe wydarzenia

Zbyt wczesna godzina wyprawy na grzyby, mokry mech pod gołymi stopami, wylegiwanie się na kocu w cieniu wysokich sosen. Czym pachnie las?  Wybór nie jest prosty, a…

\ Dla seniorów \ Poza MMG \ Wejście bezpłatne \ Zapisy

Wydawnictwo Świat Książki zaprasza na długo wyczekiwaną Premierę książki Łukasza Orbitowskiego pt. „Chodź ze mną”.O Gdyni lat ’50 tych i wielu innych inspiracjach, opowie sam pisarz.Spotkanie poprowadzi…

\ Dla wszystkich \ Wejście bezpłatne

100 lat temu stało się coś niezwykle ważnego dla historii Gdyni – postanowiono, że pojawi się w niej port. To wydarzenie bardzo mocno wpłynęło na charakter i…

\ Dla dzieci \ Dzieci z opiekunem \ Wejście bezpłatne \ Zapisy