16.02 \ Czwartek \ godz. 10:30

Utkane – warsztaty tkackie dla szkół

W lutym, zamiast podkuwać buty przyjdź wraz z klasą do Muzeum Miasta Gdyni i utkaj sobie wyjątkową makatkę!

Przegląd Miniatury Tkackiej Baltic Mini Textile Gdynia gości w naszym muzeum już po raz dwunasty, łącząc artystów z całego świata! Najlepsze prace związane z miniaturą tkacką, które prezentowane są na naszej wystawie w Muzeum Miasta Gdyni, stały się inspiracją dla stworzenia wyjątkowych warsztatów tkackich, które kierujemy do wszystkich uczniów. Zapraszamy zarówno szkoły podstawowe jak i licea. Podczas warsztatów każdy z uczestników będzie miał możliwość samodzielnego stworzenia autorskiej makatki!

Zapisy i ewentualne pytania związane z warsztatem, można kierować na adres mailowy prowadzącej: p.wojcik@muzeumgdynia.pl, lub telefonicznie na jeden z numerów: 58 662 09 35/36/37.

Termin: 16.02.2023 r., godz. 10:30
Bilety: warsztaty szkolne/ 20 zł od ucznia