15.09 \ Czwartek \ godz. 17:00

Spotkanie autorskie z oprowadzaniem kuratorskim po wystawie LUDZIE \ MIASTO \ PORT

\ Dla wszystkich
\ Poza MMG
\ Wejście bezpłatne

Kolejne spotkanie autorskie na wystawie LUDZIE \ MIASTO \ PORT będzie się skupiać wokół fotografii i związanych z nią dalekich podróży. Arkadiusz Wójcik, już od ponad 20 lat zajmuje się fotografią i poznaje świat co stanowi jego największe życiowe pasje.  Udało mu się jak dotąd odwiedzić kilkadziesiąt krajów, od najdalszych krańców obu Ameryk poprzez Europę i Azję, a na Nowej Zelandii skończywszy. Fotografował niedźwiedzie grizzly na Alasce, japońskie makaki, nowozelandzkie fiordy, wenezuelską sawannę i boliwijskie Andy, ale nie zapomina o Gdyni, która od lat jest jego najwdzięczniejszą modelką. Co jest mu bliższe, dalekie i egzotyczne podróże, czy swojska i klimatyczna Gdynia? Dowiecie się o tym na spotkaniu autorskim we czwartek o 17:00 w Galerii Klif.