21.09 \ Środa \ godz. 11:00

Smacznego! – gastronomiczny spacer dla seniorów w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa

\ Dla seniorów
\ Wejście bezpłatne

Czas na wielki powrót Klubu Doborowego Towarzystwa, czyli Klubu Seniora Muzeum Miasta Gdyni! Po niemal dwumiesięcznej, letniej przerwie, wypoczęci i pełni sił spotkajmy się na spacerze szlakiem gdyńskich punktów gastronomicznych w śródmieściu. Naszym przewodnikiem będzie Michał Miegoń, najmłodszy członek Koła Starych Gdynian, charyzmatyczny mówca i znawca gdyńskich historii.

Spotkajmy się 21 września o godzinie 11:00 pod Muzeum Miasta Gdyni, aby następnie udać się na wyjątkowy spacer w poszukiwaniu gdyńskich historii smaku i smakoszy, wielkich restauratorów i właścicieli tych mniejszych kawiarni.

Bezpłatne bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl. Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Seniora – Gosi Bujak – mailowo: m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.