23.04 \ Sobota \ godz. 11:00

\ Dla wszystkich
\ Poza MMG
\ Zapisy

Gdynia to nie tylko nowoczesność i modernizm, to także moment wytchnienia wśród spokojnej zieleni Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. 23 kwietnia od godziny 11 weźmiemy głęboki wdech i wsiądziemy na rower by poznać lepiej lokalną historię. Nasz rowerowy przejazd zaczniemy od szczególnego miejsca na mapie Gdyni – Leśnego Ogrodu Botanicznego “Marszewo”. To tam dorośli i dzieci – przebywające pod opieką osoby dorosłej – będą mogły posłuchać gdyńskich opowieści i eksplorować trójmiejski las. Wyprawę zakończymy wspólnym piknikiem, dlatego prosimy o zabranie wody oraz prowiantu dla siebie oraz swoich bliskich.

Prowadzenie: Tomasz Sosnowski i Dawid Gajos / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni
Miejsce zbiórki: Leśny Ogród Botaniczny “Marszewo” w Gdyni, ul. Marszewska 5, 81-081