14.12 \ Środa \ godz. 11:00

Przy wspólnym stole – spotkanie dla seniorek i seniorów z Klubu Doborowego Towarzystwa

Klub Doborowego Towarzystwa ma już 2 lata!

Niemalże 100 wspaniałych seniorek i seniorów odwiedziło nasz muzealny klub seniora
i skorzystało z klubowych atrakcji! Były to między innymi warsztaty z tworzenia wieńcy czy świec, ćwiczenia fizyczne, rejs po porcie, niezliczone spacery i jeszcze więcej kontaktów ze sztuką.

Od stycznia 2023 roku  ruszamy z nową edycją Klubu, ale jeszcze w grudniu stałe bywalczynie i bywalców zapraszamy na wyjątkowe, świątecznie spotkanie! Do wspólnego stołu zasiądziemy 14 grudnia o godzinie 11:00.

Wyjątkowo, wydarzenie jest zamknięte, a stali klubowicze zostaną zaproszeni osobiście, przez koordynatorkę klubu Gosi Bujak.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Seniora Małgorzaty Bujak mailowo: m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.