12.10 \ Środa \ godz. 11:00

Pozdrowienia z Gdyni – oprowadzanie dla seniorów z Klubu Doborowego Towarzystwa po wystawie czasowej “Wymiary nowoczesności. Gdynia w obiektywie Henryka Poddębskiego”

Nadeszła jesień, a z wraz nią nowa wystawa w Muzeum Miasta Gdyni: “Wymiary nowoczesności. Gdynia w obiektywie Henryka Poddębskiego”.

Podczas spotkania seniorzy zaczerpną wiedzy o życiu w gdyńskim kurorcie sprzed laty, pracy fotografa w latach 20-30 ubiegłego wieku i poznają różne techniki fotograficzne

Zapraszamy wszystkich chętnych seniorów do zwiedzenia wystawy wraz Gosią Bujak – edukatorką i koordynatorką klubu Doborowego Towarzystwa.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Seniora – Gosi Bujak – mailowo: m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.