08.11 \ Wtorek \ godz. 10:30

Po pierwsze Gdynia – niepodległościowe oprowadzanie dla szkół

Listopad to miesiąc niezwykły, pełen nostalgii i licznych wspomnień. Podtrzymując ten refleksyjny nastrój, chcielibyśmy zaprosić wszystkich uczniów do udania się z nami w niezwykłą podróż w głąb historii Gdyni, do czasów kiedy miasto przeżywało swoje narodziny.

Po pierwsze Gdynia to historyczne oprowadzanie po wystawie stałej Muzeum Miasta Gdyni, z którego mogą skorzystać uczniowie wszystkich klas szkoły podstawowej oraz ponadpodstawowej.  Zajęcia odbędą się w ramach świętowania tygodnia Niepodległości w Muzeum Miasta Gdyni i będą powtarzane codziennie w dniach od 8 do 10 listopada o godzinie 10:30. Podczas oprowadzania grupa będzie miała okazję zgłębić historię początków Gdyni, dowiedzieć się więcej na temat architektury miasta, jego mieszkańców oraz istotnych wydarzeń. Zapraszamy wszystkich nauczycieli do zapisywania grup.

Treść oprowadzania skierowana jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Rezerwacji można dokonać drogą mailową: p.wojcik@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

Wszelkie pytania dotyczące zajęć dla grup szkolnych  można kierować do koordynatorki, Patrycji Wójcik, mailowo na adres: p.wojcik@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

Prowadzenie: OE

Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni

najbliższe wydarzenia