27.04 \ Środa \ godz. 11:00

„Pleść każdy może” –  warsztaty dla seniorów z tworzenia wieńców

\ Dla seniorów
\ Poza MMG
\ Zapisy

W powietrzu czuć długo wyczekiwaną wiosnę. Ba! Widać ją nawet gołym okiem. Kolor zieleni rozpływa się po Gdyni. Widok rozkwitających kwiatów to najlepszy znak, że czas już zapomnieć o zimie i wyjść na dwór. Mamy ku temu dobrą okazję – dzień florysty. 27 kwietnia, o godzinie 11:00 zapraszamy gdyńskie seniorki i seniorów do Leśnego Ogrodu Botanicznego “Marszewo”. Będziemy pleść wianki i poznawać roślinność zamieszkującą Trójmiejski Park Krajobrazowy. To bezpłatne wydarzenie odbywa się w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa. Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy na stronie Muzeum Miasta Gdyni w zakładce: wydarzenia.
Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Seniora Gosi Bujak mailowo: m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.

Miejsce: Leśny Ogród Botaniczny “Marszewo” w Gdyni, ul. Marszewska 5, 81-081
Prowadzenie: Gosia Bujak, Tomasz Sosnowski