25.11 \ Piątek \ godz. 18:00

Nie tak dawno temu – nocne czytanie bajek / Давним-давно — нічне читання казок

Kiedy dni stają się coraz krótsze, a noce coraz chłodniejsze, nie ma nic przyjemniejszego niż otulić się ciepłym kocykiem i odpłynąć myślami gdzieś hen daleko. A gdyby tak spotęgować tę przyjemność słuchając polskich i ukraińskich opowieści w Waszym ulubionym muzeum?

Ubierzcie Wasze najwygodniejsze ubrania (mogą być i piżamy!) i weźcie udział w nocnym czytaniu bajek w Muzeum Miasta Gdyni. Rozpoczynamy w piątek 25 listopada 2022 r. o godzinie 18:00. Mile widziane dzieci w każdym wieku wraz z opiekunami. Wspólnie zbudujemy bazę z koców i krzeseł, a następnie zatopimy się w świecie opowieści czytanych zarówno po polsku, jak i ukraińsku.

Liczba miejsc ograniczona! Bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów  można kierować do Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni mailowo na adres edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

Prowadzenie: Olga Lewandowska, Mariia Kamenska, Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni

Давним-давно — нічне читання казок

Темін: 25.11.2022, 18:00 – 20:00
Квитки: читання для дітей
Проводять: Ольга Левандовська, Марія Каменська
Місце: Музей міста Гдині, вул. Zawiszy Czarnego 1a
Ліміт місць: 20 дітей, 40 дорослих

Коли дні стають дедалі коротшими, а ночі все холоднішими, немає нічого більш приємного, аніж загорнутися у теплу ковдру і поплисти думками десь далеко-далеко. А що, як примножити це задоволення, слухаючи польські та українські історії у вашому улюбленому музеї?

Надягніть зручний одяг (може бути і піжама!) і приходьте взяти участь у нічному читанні казок в Музеї міста Гдині. Починаємо в п’ятницю 25 листопада о 18:00. Ласкаво просимо дітей будь-якого віку разом з опікунами. Разом побудуємо затишний куточок з пледів та стільців, а потім зануримося в світ історій польскою та українською мовами.

Кількість місць обмежена! Білети доступні в касі Музею міста Гдині або на сайті bilety.muzeumgdynia.pl.

Всі запитання щодо майстер-класу можна направляти до Центру Освіти Музею міста Гдині електронною поштою на адресу Edukacja@muzeumgdynia.pl або за телефоном за одним із номерів: 58 662 09. 35/36/37.

Проводять: Ольга Левандовська, Марія Каменська, Центр Освіти Музею міста Гдині.
Місце: Музей міста Гдині, вул. Zawiszy Czarnego 1a