05.10 \ Sobota \ godz. 11:00

Maszynownia: Widzialne, niewidzialne – warsztaty fot. dla dzieci

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na rodzinne warsztaty fotograficzne „Maszynownia: Widzialne, niewidzialne”, które odbędą się 5.10 o godzinie 11:00 w Muzeum Miasta Gdyni. Inspirując się twórczością wybitnego fotografa i fotografika Tadeusza Wańskiego, uczestnicy będą mieli możliwość poznać technikę kolażu i stworzyć swoje własne, ciekawe kompozycje. Korzystając z możliwości natychmiastowego wydruku wykonanych przez siebie zdjęć, dzieci będą łączyć własne fotografie z wycinkami z gazet, bawiąc się przy tym krajobrazem, detalem oraz skalą, co pozwoli im stworzyć nietypowe i zaskakujące kolaże. Uczestnicy posiadający własne aparaty fotograficzne proszeni są o ich przyniesienie.

Zajęcia poprowadzi Kamila Szuba, fotografka i animatorka kultury (www.kamilaszuba.com).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37.

Bilety:  10 zł od dziecka, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo, koszt biletu wstępu dla drugiego dziecka wynosi 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Uwaga! Dzieci mogą wziąć udział jedynie z opiekunami.