07.09 \ Sobota \ godz. 11:00

Maszynownia: Barbara Hoff – Projektowanie nie od święta

\ Dzieci z opiekunem

Maszynownia: Barbara Hoff – Projektowanie nie od święta – dla dzieci od 6 do 12 lat

W ramach wystawy czasowej pt. „Barbara Hoff. Polskie Projekty Polscy Projektanci” zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na warsztaty z projektowania ubrań. Tak jak Barbara Hoff tworzyła najmodniejsze stylizacje na co dzień jedynie z tego co było dostępne, tak i młodzi uczestnicy wykonają niebanalne projekty korzystając z materiałów codziennego użytku.

Prowadzenie: Olga Lewandowska

Bilety: koszt udziału jednego uczestnika: 10 zł, jeśli w warsztatach uczestniczyć będzie rodzeństwo to bilet wstępu dla drugiego dziecka kosztować będzie 5 zł, opiekunowie mają zagwarantowany wstęp bezpłatny.

Zapisy: Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację w Ośrodku Edukacji Muzeum Miasta Gdyni, drogą mailową: zapisy@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35/36/37