. \ Czwartek \ godz.

Klub Doborowego Towarzystwa

\ Dla seniorów

Drogie seniorki, Drodzy seniorzy, zdajemy sobie sprawę, że pandemia skutecznie pokrzyżowała Państwa dotychczasowe plany czy to wspólne spotkania z przyjaciółmi w ulubionej kawiarni, czy spacery bez ograniczeń, czy tak ważne uczestnictwo w kulturze.

Przygotowując program Klubu Doborowego Towarzystwa wiedzieliśmy, że osobiste spotkania mogą zostać ograniczone, dlatego też to Muzeum odwiedzi Państwa.

Już niebawem, bo 10 grudnia na wycieraczkach seniorów i seniorek nasz zespół pozostawi pakiet startowy – co się w nim znajdzie pozostaje tajemnicą. Jedno jest pewne, ma umilić czas spędzany w domowych pieleszach.

Zdradzimy jednak, że chcemy aby Klub Doborowego Towarzystwa stał się miejscem budowania nowych relacji i znajomości – niestety w związku z pandemią na razie tylko, albo aż, przez telefon, video rozmowy i listy.

Paczka to jedynie początek naszej wspólnej przygody. Klub Doborowego Towarzystwa to wyjątkowa okazja dla seniorów na poszerzenie horyzontów, rozwinięcie zainteresowań i umiejętności oraz poznanie nowych przyjaciół.

W relacjach siła!

Aby dołączyć do Klubu Doborowego Towarzystwa prosimy o kontakt z koordynatorką projektu Gosią Bujak, pod numerem telefonu: 58 662 09 35 lub 58 662 09 36 lub mailowo m.bujak@muzeumgdynia.pl,

Po rejestracji Senior(ka) i podaniu danych kontaktowych, otrzyma paczkę z pakietem startowym, który umożliwi: uczestnictwo w kolejnych atrakcjach, spotkaniach z autorami i artystami, wyjątkowych spacerach i oprowadzaniach, korzystanie ze specjalnie przygotowanej oferty senioralnej Muzeum Miasta Gdyni.

Klub Doborowego Towarzystwa koordynuje Gosia Bujak, miłośniczka Gdyni, mieszkająca „od zawsze” na Wzgórzu św. Maksymiliana, animatorka kultury – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Skupiona na działaniach z lokalną społecznością oraz tkance miejskiej. Prywatnie uwielbia odkrywać nowe punkty gastronomiczne w mieście i wszystko co z tym związane. Doświadczenie zdobywała podczas współpracowała m.in. z Stowarzyszeniem Traffic Design, tuBazą, Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku, czy Muzeum Emigracji w Gdyni.