13.12 \ Środa \ godz. 12:30

Klub Doborowego Towarzystwa: Święta, święta i pocztówki – warsztaty tworzenia artystycznych kartek świątecznych

Nic tak nie cieszy, jak piękna kartka świąteczna – dowód czyjejś pamięci i troski o innych. Piękny zwyczaj, który niestety, powoli zanika. Przeciwdziałając tej smutnej tendencji wspólnie z uczestniczkami i uczestnikami Klubu Doborowego Towarzystwa stworzymy w tym roku artystyczne kartki świąteczne.

Warsztaty będą okazją do twórczej aktywności, zapoznania się z techniką kolażu, a także wykorzystaniem wielu materiałów: od archiwalnych ilustracji, wycinków z gazet, błyskotek, sztucznego śniegu: co tylko wyobraźnia uczestników i uczestniczek podpowie.

Co najważniejsze jednak: nad wszystkim będziemy pracować wspólnie, wspominając i tworząc plany na przyszłość na najpiękniejszą Gwiazdkę.

Termin: 13.12.2023 r., godz. 12:30
Bilety: 5 zł. Obowiązują zapisy na stronie www.bilety.muzeumgdynia.pl