21.01 \ Czwartek \ godz. 11:00

Klub Doborowego Towarzystwa: Przejdźmy się

\ Dla seniorów
\ Wejście bezpłatne
\ Zapisy

21 stycznia o godzinie 11:00, w ramach Klubu Doborowego Towarzystwa, zapraszamy chętnych Seniorów i Seniorki do wzięcia udziału w odkrywaniu starej Gdyni, pokazanej w książce Michała Piedziewicza “Dżoker”, którą Klubowicze otrzymali w grudniu w pakiecie powitalnym.

Niestety, po raz kolejny Pandemia utrudnia nam fizyczne spotkanie, dlatego też, specjalnie dla naszych Seniorów i Seniorek, przygotowaliśmy elektroniczną wersję spaceru z którego trasą zapoznać się można będzie bezpiecznie w domu.

Zdalnie zatem odkryjmy ścieżki bohaterów powieści: młodej urzędniczki Łucji, jej rówieśnika, początkującego dziennikarza Adama Grabskiego, oraz Krzysztofa Wilczyńskiego – weterana wojen. Spacer odbędzie się przez YouTube.

Otrzymanie książki i pakietu powitalnego, nie jest warunkiem kwalifikującym do wzięcia udziału w oprowadzaniu. Serdecznie zapraszamy na zapisanie się na wydarzenie poprzez formularz.

W razie problemów z rejestracją prosimy o kontakt z koordynatorką projektu Gosią Bujak, pod numerem telefonu: 58 662 09 35 lub 58 662 09 36 lub mailowo m.bujak@muzeumgdynia.pl

najbliższe wydarzenia