15.11 \ Środa \ godz. 12:30

Klub Doborowego Towarzystwa: Nowe perspektywy – warsztaty z podstaw malarstwa dla gdyńskich seniorek i seniorów

Termin: 15.11.2023 r., godz. 12:30
Bilety: 5 zł, obowiązują zapisy na stronie www.bilety.muzeumgdynia.pl
Prowadzenie: Małgorzata Bujak / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni
Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1A
Liczba uczestników: 30 osób

W spokojne, listopadowe popołudnie, gdyńskim seniorkom i seniorkom proponujemy chwilę wytchnienia. Znając i doceniając zbawienną dla duszy rolę sztuki chcemy zagłębiać się w tajniki wiedzy z podstaw malarstwa. Podczas rekreacyjnego malowania obrazów, objaśnione zostaną zasady kompozycji, łączenia kolorów, światłocienia czy perspektywy.

Może taka przygoda będzie początkiem nowej pasji? Nigdy nie jest za późno, żeby stać się artystą! Zajęcia poprowadzi Gosia Bujak, koordynatorka Klubu, a także absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku.
Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań Klubu Doborowego Towarzystwa można kierować mailowo na adres m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie pod numerem 58 662 09 35.