21.06 \ Środa \ godz. 10:30

Klub Doborowego Towarzystwa MY O RZECZACH \ RZECZY O NAS – oprowadzanie z przewodnikiem po wystawie

Do Muzeum Miasta Gdyni przyszło nowe, czyli najnowsza wystawa: MY O RZECZACH \ RZECZY O NAS. Już 21 czerwca zapraszamy wszystkie gdyńskie seniorki i wszystkich gdyńskich seniorów na wyjątkowe oprowadzanie.

Wraz z przewodnikiem udamy się na spacer szlakiem muzealnych wspomnień i eksponatów, a kto wie – może uda nam się zajrzeć do magazynów i zobaczyć to, co zakryte dla zwykłego przechodnia?

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Seniora Małgorzaty Bujak mailowo: m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.

Wstęp za pobraniem bezpłatnego biletu na stronie www lub w kasie Muzeum Miasta
Gdyni.

Wydarzenie towarzyszy wystawie pt. „MY O RZECZACH \ RZECZY O NAS”.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z
funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.