19.04 \ Środa \ godz. 11:00

Klub Doborowego Towarzystwa: Czołem, pora wstać! – poranna gimnastyka dla gdyńskich seniorek i seniorów

Rozpoczęcie dnia od porannej gimnastyki to świetny sposób na pobudzenie naszego organizmu do działania! Spotkajmy się zatem 19 kwietnia 2023 roku przy Muzeum Miasta Gdyni, aby wspólnie rozpocząć dzień ćwiczeniami. Poprowadzi je dla nas wykwalifikowany instruktor!

Tuż przed przystąpieniem do zajęć, na chwilę wrócimy do czasów działania fenomenalnego Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” w Gdyni. Wspólnie przyjrzymy się archiwalnym fotografiom, które odkryją wiele ciekawostek na temat przedwojennych form ćwiczeń gimnastycznych.  UWAGA! Na zajęcia prosimy zabrać odpowiedni, wygodny strój, który nie krępuje ruchów.

Wszelkie pytania dotyczące najbliższych spotkań można kierować do koordynatorki Klubu Seniora Małgorzaty Bujak mailowo: m.bujak@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.