03.06 \ Piątek \ godz. 20:00

„Kiedy las śpi”– rodzinne nocowanie w Leśnym Ogrodzie Botanicznym „Marszewo”

\ Dzieci z opiekunem
\ Poza MMG
\ Zapisy

Ognisko, nocne czytanie, gry, zabawy i… noc spędzona w namiocie pod gołym niebem w lesie! Kto powiedział, że dzień dziecka musi trwać tylko jeden dzień?! Z Muzeum Miasta Gdyni świętowanie rozpoczniemy 3 czerwca o godzinie 20:00, a skończymy o godzinie 10:00 następnego dnia. Na nocowanie zapraszamy dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z opiekunami. Swoje namioty rozbijemy na terenie Leśnego Ogrodu Botanicznego „Marszewo” przy ulicy Marszewskiej 5 w Gdyni. Spakujcie namioty i śpiwory, przydadzą się nawet gdy w razie niepogody zanocujemy wewnątrz budynku.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o pobranie bezpłatnego biletu w Muzeum Miasta Gdyni lub online na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące wydarzenia można kierować do Olgi Lewandowskiej z Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni mailowo: o.lewandowska@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie: 58 662 09 35.