09.07 \ Sobota \ godz. 11:00

[ODWOŁANE] Jak z obrazka – rodzinna gra miejska na temat ilustracji/Як на картинці — сімейна міська гра на тему ілюстрації

\ Dla dzieci
\ Dzieci z opiekunem
\ Poza MMG
\ Zapisy

Z przyczyn niezależnych od organizatora sobotnia gra miejska niestety się nie odbędzie. Bardzo przepraszamy za te niedogodności.

Przyzwyczailiśmy się do ilustracji barwnie ozdabiających książki czy artykuły. Czy mamy z nimi również do czynienia podczas przechadzek po naszych ulubionych ulicach? Przekonajmy się o tym w czasie rodzinnej gry miejskiej „Jak z obrazka” organizowanej przez Muzeum Miasta Gdyni w  ramach festiwalu Gdynia Design Days. W trakcie wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, czym jest ilustracja i czy można ją odnaleźć w centrum Gdyni.

W każdym punkcie gry, złożone z rodzin drużyny otrzymają koperty, w których poza treścią zadań do wykonania, znajdą element układanki przygotowanej przez uczestników warsztatów stolarskich „Od deski do deski”. Pod koniec gry dzieci złożą elementy, tworząc spójną ilustrację.

Gra miejska skierowana jest do dzieci w wieku 6 – 12 lat z opiekunami.

Liczba miejsc  jest ograniczona. Prosimy o pobranie bezpłatnego biletu w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub online na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

На жаль, з причин, які не залежать від організатора, суботній захід не відбудеться. Приносимо щирі вибачення за незручності.

Ми звикли до ілюстрацій, що яскраво прикрашають книги чи статті. А чи можемо ми зустрітися з ними прогулюючись нашими улюбленими вуличками? Переконаємося в тому під час

сімейної міської гри “Як на картинці”, організованої Музеєм міста Гдині в рамках фестивалю Дизайнерські Дні в Гдині.  В процесі заходу учасники дізнаються, що таке ілюстрація і чи можна її знайти в центрі Гдині.

В кожному пункті гри сімейні команди отримають конверти, в яких, окрім змісту завдань до виконання, знайдуть елемент головоломки, приготованої учаcниками столярного майстер-класу “Від дошки до дошки”. Під кінець гри складуть елементи, створивши цілісну ілюстрацію.

Міська гра підійде для дітей у віці 6-12 років з дорослими. Кількість місць обмежена! Безкоштовний квиток можна взяти в касі Музею міста Гдині або онлайн на сайті bilety.muzeumgdynia.pl.