07.01 \ Czwartek \ godz. 11:00

Ferie w Muzeum: W pełni zrozumiałe – warsztaty rodzinne

\ Dzieci z opiekunem
\ Zapisy

Z pewnością często słyszeliście słowo “komunikacja”. Może ono oznaczać różne rzeczy. Korzystamy z komunikacji miejskiej jak chcemy przejechać trolejbusem z jednego punktu do drugiego. Używamy komunikatorów na telefonach i komputerach, by do kogoś zadzwonić czy wysłać wiadomość. I wreszcie – komunikujemy się za każdym razem kiedy przekazujemy sobie informacje. Ale czy byłoby to takie łatwe gdybyśmy nie mogli użyć do tego naszego głosu lub tego napisać?

Jak co roku, Muzeum Miasta Gdyni zaprasza dzieci w wieku 6-12 lat z opiekunami na “Ferie w Muzeum”! Tym razem spotykamy się online – przed wydarzeniem zapisani uczestnicy otrzymają mailowo link do platformy Zoom, na której odbędzie się spotkanie. W pierwszym tygodniu szykujemy dla Was różnorodne warsztaty związane z naszą najnowszą wystawą “Legenda Radmoru”!

W czwartek 07.01.2021 spróbujemy skomunikować się ze sobą za pomocą dość nietypowych przedmiotów. Czy zrozumiemy siebie nawzajem? To się okaże! Na kilka dni przed warsztatami uczestnicy otrzymają mailowo listę potrzebnych do warsztatów materiałów. Bez obaw – będą to rzeczy, które większość z nas ma w domach.

Prowadzenie: Olga Lewandowska

Uwaga! Dzieci muszą przebywać pod nadzorem opiekuna.

Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić następujące kroki:

(1) Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem: https://www.muzeumgdynia.pl/wp-content/uploads/2020/09/Regulamin-warsztato%CC%81w-online-zm.pdf

(2) Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularz zapisów dostępny jest pod wszystkimi wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie

(3) W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń

(4) Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców

najbliższe wydarzenia