17.10 \ Sobota \ godz. 13:30

Pod samochodową maską – warsztaty z tworzenia modeli aut przyszłości

\ Dzieci z opiekunem
\ Wejście biletowane
\ Zapisy

UWAGA! Formularz zapisów poniżej dotyczy pierwszego bloku, który rozpoczyna się o godz. 13:30. Zapisy na drugi blok rozpoczynający się o godz. 11:00 są prowadzone na stronie: https://www.muzeumgdynia.pl/wydarzenie/dzien-rodzinny-warsztaty-dla-rodzin/

LICZBA WOLNYCH MIEJSC – 12. MAKSYMALNA LICZBA OSÓB NA 1 RODZINĘ – 3 OSOBY.

Czy bycie projektantką lub projektantem to prosta sprawa? Tyle ma się na głowie – trzeba przemyśleć dla kogo zaprojektowana będzie przeznaczona, jak będzie się z niej korzystać, z czego będzie wykonana, czy będzie przyjazna dla środowiska, ile będzie kosztować… Ale czy mimo wszystko projektowanie to ciekawa i przyjemna praca? Jak najbardziej! Przekonamy się podczas październikowego „Dnia Rodzinnego”, gdzie będziemy mogli spróbować swoich sił w projektowaniu!

HARMONOGRAM „DNIA RODZINNEGO” W PAŹDZIERNIKU:

11:00 – 13:00 Na grubej podeszwie – warsztaty z tworzenia ekologicznych butów.

Czy widzieliście buty zrobione ze skórek po owocach? Takie kiedyś zaprojektował bohater tegorocznej wystawy „Polskie Projekty Polscy Projektanci” Janusz Kaniewski. Tworząc nasze buty, również będziemy korzystać z ciekawych materiałów. Nadamy drugie życie rzeczom, które wydają się być jedynie odpadkami.

Prowadzenie: Olga Lewandowska
Wstęp biletowany.

13:00 – 13:30 Dzień Rodzinny – wirtualne oprowadzanie po wystawie „Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci”.

Punktualnie o 13:00 na facebookowej stronie Muzeum Miasta Gdyni odwiedzimy wystawę „Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci”, by odpowiedzieć sobie na pytania czym jest projektowanie i jak się do niego zabrać.

Prowadzenie: Olga Lewandowska
Wstęp biletowany.

13:30 – 15:30 Pod samochodową maską – warsztaty z tworzenia modeli aut przyszłości.

Szykuje się prawdziwa gratka dla fanów robotyki! Zainspirowani nowoczesnymi projektami aut Janusza Kaniewskiego, za pomocą klocków Lego, stworzymy niesamowite pojazdy przyszłości, które następnie będziemy mogli zaprogramować i wydać im różne polecenia.

Prowadzenie: EcoArt – Akademia Kreatywności
Wstęp biletowany.

Niebawem uruchomimy formularz zapisów na to wydarzenie.

UWAGA! Aby wziąć udział w wydarzeniu Muzeum Miasta Gdyni, zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, należy poczynić trzy kroki:
• Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy. Formularze zapisów dostępne będą pod wydarzeniami na stronie muzeumgdynia.pl/wydarzenie.
• Przed wzięciem udziału w wydarzeniach organizowanych przez Muzeum Miasta Gdyni prosimy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem dostępnym pod linkiem https://tinyurl.com/y6mz6tt2.
• Przed wejściem do Muzeum Miasta Gdyni na wydarzenia należy wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia uczestnika dostępne pod linkiem https://tinyurl.com/y3dyfjq3.
• W przypadku innych obostrzeń są one wymienione w opisie wydarzeń.
• Wszystkie wydarzenia posiadają ograniczoną liczbę odbiorców z powodów bezpieczeństwa.

 

Regulamin uczestnictwa w wydarzeniach

organizowanych w Muzeum Miasta Gdyni w okresie epidemii

 

 1. W związku z występującym w Polsce stanem epidemii wywołany zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 niniejszy Regulamin (dalej „Regulamin”) określa zasady uczestnictwa w warsztatach, zajęciach, wykładach i innych wydarzeniach kulturalnych organizowanych w Muzeum Miasta Gdyni (dalej „Wydarzenia”). Regulamin jest dostępny na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.
 2. Organizatorem Wydarzeń jest Muzeum Miasta Gdyni z siedzibą w Gdyni (81-374), ul. Zawiszy Czarnego 1, wpisane do Rejestru Instytucji Kultury Gminy Gdynia pod nr 2, NIP 586-010-19-73 (dalej „Muzeum”).
 3. Wszystkie osoby uczestniczące w Wydarzeniach zobowiązane są do przestrzegania postanowień Regulaminu. Osoba, która nie akceptuje w całości postanowień Regulaminu nie może uczestniczyć w Wydarzeniach z uwagi na bezpieczeństwo własne oraz innych osób.
 4. Liczba uczestników Wydarzenia została ograniczona. W Wydarzeniach mogą uczestniczyć tylko osoby, które wcześniej zgłosiły swój udział poprzez wypełnienie formularza zapisów dostępnego na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.
 5. Przed rozpoczęciem Wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do przekazania Muzeum prawidłowo wypełnionego Oświadczenia o stanie zdrowia uczestnika. Oświadczenie jest dostępne na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.
 6. Podczas Wydarzenia dzieci do lat 13 muszą przebywać pod nadzorem opiekuna. Zaleca się, by jedno dziecko uczestniczyło w Wydarzeniach z maksymalnie jednym opiekunem.
 7. Podczas przebywania na terenie Muzeum, w tym podczas Wydarzenia, obowiązkowe jest zakrywanie ust i nosa, przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo przyłbicy.
 8. Uczestnicy zobowiązani są do regularnego mycia rąk. Toaleta dostępna dla uczestników znajduje się w przestrzeni foyer Muzeum.
 9. Przed wejściem na miejsce Wydarzenia należy zdezynfekować ręce w wyznaczonym do tego punkcie. Preparat do dezynfekcji rąk znajduje się w przestrzeni foyer, w Ośrodku Edukacji i przed wejściem na każdą z wystaw w Muzeum.
 10. Przed rozpoczęciem Wydarzenia stoły, miejsca do siedzenia oraz przygotowane materiały dla uczestników poddane są dezynfekcji.
 11. W trakcie Wydarzenia uczestnicy zobowiązani są do korzystania z wcześniej wyznaczonego miejsca do pracy. Zaleca się korzystanie wyłącznie z materiałów przygotowanych dla danego dziecka i jego opiekuna.
 12. Wymagane jest zachowanie odległości co najmniej 1,5 m od innych osób, za wyjątkiem opiekuna z dzieckiem do lat 13, osoby uczestniczącej razem z osobą niepełnosprawną, osób spokrewnionych albo wspólnie zamieszkujących lub gospodarujących.
 13. Muzeum przysługuje prawo dokonywania zmian Regulaminu, które obowiązują po ich ogłoszeniu na stronie internetowej www.muzeumgdynia.pl.

najbliższe wydarzenia