21.01 \ Sobota \ godz. 11:00

Dzień rodzinny: Nowy rok, nowy ja! – warsztaty architektoniczne dla rodzin z dziećmi

Ah, Nowy Rok! Odświeżona garderoba, długa lista postanowień i nieposkromiona energia. Z takim podejściem można spokojnie góry przenosić, ale na dobry początek w pełni wystarczy jak zaczniemy od stworzenia projektu wymarzonego… miasta!

Nasz Ośrodek Edukacji zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z opiekunami na warsztaty architektoniczne. W sobotę 21 stycznia, przyjrzymy się z bliska gdyńskim budynkom modernistycznym. Właściwie, oglądać będziemy jedynie detale architektoniczne, na podstawie których spróbujemy odtworzyć projekt miasta. W naszym zadaniu pomoże nam muzealny projekt „Szkło, metal, detal. Gdyński modernizm w sieci.”

Warsztaty architektoniczne odbywają w ramach cyklu „Dzień Rodzinny”.

Liczba miejsc ograniczona! Bezpłatne wejściówki są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów można kierować do koordynatorki „Dnia Rodzinnego” Olgi Lewandowskiej: o.lewandowska@muzeumgdynia.pl.