16.11 \ Sobota \ godz. 11:00

Dzień Rodzinny: Jesień w kurorcie – warsztaty z budowania małej scenografii

Czasami z pewnością dopada nas myśl, by rzucić wszystko i jechać do kurortu. Żadnych obowiązków poza zażywaniem leczniczych kąpieli, chodzeniem na masaże i intensywnym wypoczywaniem.

Listopad to idealny czas na takie zabiegi, dlatego podczas rodzinnych warsztatów dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat z opiekunami przeniesiemy się myślami do kurortów, które zresztą sami zaprojektujemy. W małych pudełkach zbudujemy letniskową scenografię, a następnie sfotografujemy ją w taki sposób, żeby wyglądała jak pocztówka z wakacji.

Warsztaty towarzyszą wystawie historyczno-sensorycznej „W Gdyni nie pada”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.