19.11 \ Sobota \ godz. 11:00

Dzień Rodzinny: Czarno-białe czy biało-czarne? –  warsztaty ilustratorskie / Сімейний день: Чорно-біле чи біло-чорне? – ілюстраторський майстер-клас

Książki pełne są barwnych opowieści. Raz pojawiają się w nich dziwaczne stwory, innym razem nieodkryte krainy czy tajemnicze postacie. Jednak nawet najbardziej szczegółowo opisaną historię każdy z nas wyobraża sobie zupełnie inaczej!

Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni zaprasza wszystkie dzieci w wieku 6 – 12 lat wraz z opiekunami na warsztaty plastyczne. Spotkajmy się 19 listopada 2022 roku o godzinie 11:00  i spróbujmy swoich sił w zilustrowaniu opowieści, którą usłyszymy. Aby się dobrze do tego przygotować, obejrzymy prace różnych polskich i ukraińskich artystów. Podpatrzymy jakich kształtów oraz narzędzi użyć, aby nasze rysunki były zrozumiałe dla innych. A do tego wszystkiego korzystać będziemy tylko z czarnych i białych materiałów. Trening naszej wyobraźni gwarantowany!

Warsztaty ilustratorskie odbywają w ramach cyklu „Dzień Rodzinny”.

Liczba miejsc ograniczona! Bilety są dostępne w kasie Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie bilety.muzeumgdynia.pl.

Wszelkie pytania dotyczące warsztatów  można kierować do Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni mailowo na adres edukacja@muzeumgdynia.pl lub telefonicznie na jeden z podanych numerów: 58 662 09 35/36/37.

Prowadzenie: Olga Lewandowska, Mariia Kamenska, Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni

Miejsce: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1a

Сімейний день: Чорно-біле чи біло-чорне? – ілюстраторський майстер-клас

Темін: 19.11.2022, 11:00 – 13:00
Квитки: сімейний майстер-клас
Проводять: Ольга Левандовська, Марія Каменська
Місце: Музей міста Гдині, вул. Zawiszy Czarnego 1a
Ліміт місць: 15 дітей, 30 дорослих

Книжки сповнені барвистих історій. Інколи в них зустрічаються дивні створіння, інколи невідкриті країни чи таємничі герої. Однак, навіть найбільш детально описану історію кожен з нас уявляє собі зовсім інакше!

Центр Освіти Музею міста Гдині запрошує всіх дітей віком від 6 до 12 років разом з опікунами на творчий майстер-клас. Зустрічаємось 19 листопада 2022 року о 11:00 і випробуємо свої сили в ілюстрації історії, яку почуємо. Аби добре до цього приготуватися, ми порозглядаємо роботи різних польських та українських художників. Подивимось, які форми та інструменти можна застосувати, щоби наші рисунки були зрозумілими для інших. А до того ж будемо використовувати лише чорні та білі матеріали. Тренування нашої уяви гарантовано!

Ілюстраторський майстер-клас відбувається в рамках циклу “Сімейний день”.

Кількість місць обмежена! Білети доступні в касі Музею міста Гдині або на сайті bilety.muzeumgdynia.pl.

Всі запитання щодо майстер-класу можна направляти до Центру Освіти Музею міста Гдині електронною поштою на адресу Edukacja@muzeumgdynia.pl або за телефоном за одним із номерів: 58 662 09. 35/36/37.

Проводять: Центр Освіти Музею міста Гдині.
Місце: Музей міста Гдині, вул. Zawiszy Czarnego 1a