29.05 \ Niedziela \ godz. 11:00

„Dzieci do pracy, dorośli na wczasy” – rodzinne warsztaty rekreacyjne

\ Dzieci z opiekunem
\ Poza MMG
\ Wejście bezpłatne
\ Zapisy

Dzieci to mają fajnie! Wielkimi krokami zbliża się ich święto, a krótko po nim zasłużone wakacje. Chciałoby się spytać – kiedy przyjdzie czas na to, aby to dorośli porządnie odpoczęli? Mamy dla Was świetną wiadomość!

Muzeum Miasta Gdyni i Leśny Ogród Botaniczny „Marszewo” zapraszają dzieci (w wieku 6 – 12 lat) i opiekunów (w różnym wieku) na rodzinne warsztaty rekreacyjne. Spotkajmy się 29 maja o godzinie 11:00 w „Marszewie” przy ulicy Marszewskiej 5 w Gdyni. Po krótkim przywitaniu, opiekunowie udadzą się na zasłużony wypoczynek na świeżym powietrzu, a dzieci przygotują dla nich niespodziankę.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, prosimy o pobranie bezpłatnego biletu dla dziecka i opiekuna w Muzeum Miasta Gdyni lub na stronie https://bilety.muzeumgdynia.pl.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Ogrodowe Niedziele”.