15.09 \ Czwartek \ godz. 17:00

Drzwi do lasu: Między drzewami – biwakowanie dla szkół w marszewskim lesie

\ Dla dzieci
\ Dla nauczycieli
\ Poza MMG
\ Wejście bezpłatne

Jak najlepiej rozpocząć rok szkolny? Na biwakowaniu razem z Muzeum Miasta Gdyni. We wciąż jeszcze letnią i ciepłą noc z 15 na 16 września wybierzemy się na wycieczkę do Leśnego Ogrodu Botanicznego “Marszewo” w Gdyni, zabierając ze sobą jedną grupę szkolną. Wybór drużyny nastąpi poprzez losowanie. Do składania zgłoszeń zachęcamy wszystkich nauczycieli klas od 1 do 5 Szkoły Podstawowej. Uczniów wraz z opiekunem zaprosimy na godzinę 17:00 do Marszewa, gdzie spędzimy całą noc, aż do godziny 10 następnego dnia.

Gwarantujemy dobrą zabawę, dzięki bogatemu programowi kemping. Planujemy między innymi grę terenową, ognisko czy nocne, tajemnicze atrakcje.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: p.wojcik@muzeumgdynia.pl